romek
sobota, 2 sierpnia 2014, 08:45

Lubelska Akademia Futbolu zaprasza / Dołącz Do Najlepszych…

Lubelska Akademia Futbolu rusza z projektem szkółki piłkarskiej „Dołącz Do Najlepszych” skierowanym do dzieci i młodzieży w wieku 5-12 lat, a także do ich rodziców.

– Naszym celem jest promocja i rozwój bezpłatnych szkółek piłkarskich, a dokładniej – pomoc młodzieżowym drużynom klubów piłkarskich na Lubelszczyźnie – informuje Paweł Tymoszuk z Fundacji DDN. – Chcemy pomóc wszystkim rodzicom, a ich ambitnym dzieciakom dać szansę uprawiania sportu, który uczy wytrwałości, dyscypliny, rywalizacji i współpracy w grupie rówieśników – dodaje.

Akcja „Dołącz do najlepszych” oparta będzie na zasadach S.M.P. (Szkoleniu, Motywacji, Promocji), opracowanych przez Marcina Kwiatkowskiego,psychologa sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wszystkie działania Fundacji, których celem jest pozyskanie funduszy na działalność statutową, będą zmierzały do przekazania tych środków bezpośrednio klubom piłkarskim.

Porozumienie o współpracy z fundacją podpisały już, m.in.: Igros Krasnobród, Unia Hrubieszów, Granit Bychawa, Łada Biłgoraj, UKS Widok Lublin, Stal Kraśnik, Włókniarz Frampol i Tytan Wisznice.

Akcja znalazła poparcie m.in. w Ministerstwie Sportu i Turystyki, wśród lubelskich Posłów na Sejm RP oraz w LZPN.

Formularzy zgłoszeniowy do projektu można znaleźć na stronie dodonaj.pl.

źródło: Gazeta Zamojska Nr 28 (253) 29 lipca – 4 sierpnia 2014


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.