romek
piątek, 1 sierpnia 2014, 16:27

Paweł DYMIŃSKI (Śniardwy Orzysz) na testach w Górniku Łęczna…

Paweł Dymiński – piłkarz Śniardw Orzysz od wtorku przebywa w Łęcznej na testach w tamtejszym Górniku. Przez okres trzech dni sztab szkoleniowy Górnika będzie sprawdzać umiejętności króla strzelców minionego sezonu piątej ligi gr. I.

Okazuje się, że napastnik Śniardw jest pierwszym zawodnikiem tzw. „cywilnych” Śniardw, który ma okazję pokazać się w Ekstraklasie.

Paweł Dymiński (wraz z dwoma innymi młodymi zawodnikami) dotychczas w Śniardwach był tylko na wypożyczeniu w orzyskim klubie, ale w zeszłym tygodniu został definitywnie wykupiony z Płomienia Ełk.

Paju

źródło: sniardwy.orzysz.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.