romek
piątek, 1 sierpnia 2014, 07:27

Krasnystaw / Zmarł Zbigniew BEREZA („Samber”)

Był utalentowanym napastnikiem, współautorem awansu Start Krasnystaw do III ligi w 1983 roku, a także do Klasy MO (międzyokręgowej chełmsko-lubelskiej) w 1990 roku.

Przez wiele lat piłkarz składu podstawowego. Jeszcze na początku lat 90-tych Zbyszek Bereza  strzelał gole, między innym w znakomitym meczu Startu  z Motorem II w Lublinie (2:2).

Zdaniem kibiców i działaczy nie wykorzystał swojego talentu nawet w połowie. Przez ostatnie lata mieszkał w Krakowie. Zmarł w Krasnymstawie 27 lipca.

ro


Komentarze do 'Krasnystaw / Zmarł Zbigniew BEREZA („Samber”)' (1)
  • peter5 lat temu Bezpośredni link

    Za szybko odszedł.R.I.P.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.