romek
piątek, 1 sierpnia 2014, 11:55

A KLASA ZOSTAJE W TARNOGRODZIE !! / Złoty gol Chomota

Olimpiakos Tarnogród przegrał mecz rewanżowy o utrzymanie się w A klasie z Graf Chodywańce 1:4, ale mimo tej porażki to Olimpiakos zagra w przyszłym sezonie w A klasie.

Gola na wagę pozostania w obecnej klasie rozgrywkowej strzelił Dawid Chamot. Teraz skoro już jest wszystko jasne czas zabrać się do finalizowania transferów. W najbliższych dniach będzie się naprawdę działo…

Reporter strony Grafa, który pierwszy mecz w Tarnogrodzie przegrał 0:4, winy porażki upatruje przede wszystkim „u siebie”: – Pierwszy mecz ropoczynaliśmy w dziesięciu. W tak ważnym meczu to się nie powinno zdarzyć.

olimpiakos.futbolowo.pl / graf-chodywance.futbolowo.pl

PS. Okazuje się, że gol  Chomota był ważny – do Olimikaosu już wracają byli piłkarze Wojciech Szamik i Maciej Pszczoła. 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.