romek
piątek, 1 sierpnia 2014, 07:17

www.plkspiotrcoviapiotrkow.futbolowo.pl / Reaktywacja…

Po prawie 1,5 rocznej przerwie w aktualizacji strony, powracam do jej dalszego prowadzenia! Od ostatniej aktualizacji minęło wiele czasu. Nie było to spowodowane tym, że klub upadł, ludzie się rozeszli, nic z tych rzeczy!!. Za sobą mamy historyczny sezon w Klasie A, który zakończyliśmy na 9 miejscu z dorobkiem 29 pkt.

Zapraszamy do częstego odwiedzania strony klubu PLKS Piotrcovia Piotrków. Na naszej stronie znajdą państwo między innymi zdjęcia zespołu i meczów, kadrę, terminarz rozgrywek, tabele,  zapowiedzi meczów i podsumowania, a także wiadomości na temat treningów. Serdecznie zapraszamy na częste odwiedzanie naszej strony i do komentowania newsów.

plkspiokrcoviapiotrkow.futbolowo.pl / Kamil Klimek


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.