środa, 30 lipca 2014, 12:01

W rozegranym  w Kraśniku meczu kontrolnym Stal Kraśnik pewnie pokonała POM Piotrowice 5-1. Już w pierwszej minucie Karol Hudzik minimalnie spudłował, ale pięć minut później po podaniu Filipa Drozda już bez problemu skierował piłkę do siatki drużyny gości. Czternaście minut później świetną asystą popisał się Daniel Szewc, a Grzegorz Leziak podwyższył pięknym strzałem wynik na 2-0. Minutę później mogło być 3-0, jednak akcji sam na sam nie wykorzystał Szewc. W pierwszej połowie mimo iż goście mieli trzy świetne akcje, Stal była zespołem który zdecydowanie przeważał i niejednokrotnie jeszcze miał okazję na podwyższenie wyniku.

W drugiej połowie na boisko wyszło ze strony Stali kilku zawodników testowanych oraz nasza młodzież. Obraz gry nie zmienił się i już po minucie było 3-0 po strzale Mateusza Kuzio z rzutu karnego. Trzy minuty później świetną sytuację wykorzystał znów Mateusz, przenosząc piłkę ponad bramkarzem gości. W 65 minucie błąd naszego młodego bramkarza wykorzystała ofensywa gości i było 4-1. Po tej bramce strzelec dwóch goli – Mateusz Kuzio trafił w słupek, a po jednej z akcji piłkę wybił bramkarz gości. W końcu w 75 minucie Mateusz nie pomylił się w akcji sam na sam ustalając wynik spotkania na 5-1.

W przekroju całego meczu Stal była zespołem zdecydowanie lepszym i wygrała zasłużenie. Ostatni sparing przed ligą Stal rozegra w piątek w Radomiu o godzinie 17:00 z miejscowym Radomiakiem.

Stal Kraśnik 5:1 POM Iskra Piotrowice
Bramki dla Stali: Mateusz Kuzio – 3, Hudzik, Leziak.

Stal Kraśnik: Matysiak – Goździuk, Leziak, Pietroń, Orzeł, Kłyk, Chamera, Pacek, Szewc, Drozd, Hudzik. Po przerwie zagrali również: Kędzierski, Kasperek, Mazur, Kuzio, Wojtaszek, Wereski oraz pięciu zawodników testowanych.

Autor: michalr / stalkrasnik.pl

PS. Znacie wyniki innych sparingów trego tygodnia wpisujcie niżej…

Komentarze do 'Sparingi… / Stal Kraśnik POM Piotrowice 5:1, Ostoja Skierbieszów – Start Krasnystaw 2:2, Perła Borzechów – Krężnica 5:3,' (5)