romek
wtorek, 29 lipca 2014, 09:13

Puchar Starostów 2014 – powiat ZAMOŚĆ / Finał OLIMPIA Miączyn – IGROS Krasnobród

Igros Krasnobród pokonał Sokoła Zwierzyniec 4:1 i awansował do finału rozgrywek o Puchar Starosty Zamojskiego. Drugim finalistą jest Olimpia Miączyn, która wygrała z Gryfem Gmina Zamość po dogrywce (w regulaminowym czasie było 2:2, w karnych 4:5).

Igros: Łukasz Wawrzusiszyn – Piotr Bartecki, Rafał Gradziuk, Kamil Grela, Marek Nawój, Artur Cieślik, Krystian Bartoń, Bartłomiej Kudełko, Kamil Droździel (Arkadiusz Kostrubiec), Mateusz Biela (Mariusz Kycko), Dominik Karaszewski (Piotr Lipiec).

Igros Krasnobród – Sokół Zwierzyniec 4:1 (1:1)
Bramki: Kamil Grela, Mariusz Kycko, Piotr Lipiec, Bartłomiej Kudełko

igroskrasnobrod.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.