romek
poniedziałek, 28 lipca 2014, 20:36

3:3 / Sebastian BIERNACKI (wiceprezes KS Bronowice): – Puchar to fajna przygoda, ale cel mamy jeden…

= Rozpoczęliście już przygotowania do sezonu 2014/15?
 
= Przygotowania zaczęliśmy od bardzo mocnych treningów,  pracujemy nad wydolnością i szybkością. Wyciągamy też  wnioski z poprzedniego sezonu i wiemy, nad którymi  elementami musimy bardziej popracować. Jestem pewny,  że to zaprocentuje.
 
= Czym dla BRW  jest Puchar Polski. Zagracie z Madjanem Marina  Zemborzyce?
 
= Dla nas, a mam taką nadzieję – będzie to fajna przygoda i przy okazji element przygotowań do nowej rundy. W Pucharze Polski możemy trafić na ciekawe drużyny  z wyższej klasy rozgrywkowej, a co za tym idzie  zbierzemy dzięki temu bezcenne doświadczenie,  które pomoże nam w nadchodzącym sezonie.
 
= Ubiegły sezon był udany, jaki macie cel na 2014/2015?
 
= Awans! To zdecydowanie cel numer jeden w tym sezonie! Stać nas na to, ponieważ mamy dobry zespół. Naszą siłą jest  to, że dobrze rozumiemy się na boisku jak i po za nim – co sprawia, że podczas meczu walczymy jeden za drugiego!
 
rd / AK
 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.