romek
niedziela, 27 lipca 2014, 11:16

Eko Różanka – nowy klub w chełmskiej A klasie…

23 sierpnia startuje A klasa OZPN Chełm. Do rozgrywek zgłoszno klub Eko Różanka (tu jeszcze Płomyk). Ten klub dotychczas działał jako Płomyk Różnaka szkoląc młodzież. Obecnie juniorzy wychodzą z wieku stąd decyzja, że zespół zostanie wzmocniony i zgłoszony do rozgrywek klasy A.

– Tak, to prawda – powiedzaił nam trener  Andrzej Łągwa (foto1). – Nasz prezes postanowił, że będziemy grać jako EKO Różanka. To firma, która sponsoruje szkolenie młodzieży i nasz jedyny sponsor – bo samorząd gminy nie jest zainteresowany nami. Rozmawiamy z kilkoma chłopakami, którzy swoim doświadczeniem wzmocnią drużynę, w najbliższym czasie sprawy zostaną dopięte.

Z przecieków wiemy, że w nowym klubie zagrają: Marcin Walaszek z Vitrum, Michał Kuczyński z Włodawianki, a także Grzegorz  Bornus, czy Emil Mikulski. Rozmowy z innymi piłkarzami trwają.

Dzisiaj Eko Różanka zagra o 17.00 sparing ze spadkowiczem z IV ligi Roztoczem Szczebrzeszyn w Szczebrzeszynie.

Na inaugurację rozgrywek klasy „A” Eko Różanka zagra z Hutnikiem Dubeczno.

Kolejka 1 – 23-24 sierpnia
Hutnik Dubeczno – Płomyk Różanka (Na dzień dzisiejszy Eko Różanka)
Agros Suchawa – Leszkopol Bezek
Spółdzielca Siedliszcze – Astra Leśniowice
Vojsławia Wojsławice – Bug Hanna
— – Orzeł Srebrzyszcze
Zryw Gorzków – Vitrum Wola Uhruska

rd / foto2: Michał Kuczyński, Marcin Walaszek i Grzegorz Bornus.


Komentarze do 'Eko Różanka – nowy klub w chełmskiej A klasie…' (2)
  • Anonim4 lata temu Bezpośredni link

    bocian 🙂

  • kali4 lata temu Bezpośredni link

    RÓŻANKA PANY !!!

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.