romek
sobota, 26 lipca 2014, 21:37

Już za tydzień – w 70 rocznicę założenia pierwszego klubu po wojnie / START 1944 Krasnystaw – LEGIA Warszawa (juniorzy starsi)…

Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że z okazji 70-lecia założenia Startu 1944 Krasnystaw, klub ten zagra towarzysko z Legią Warszawa. Oczywiście, z wielu powodów jest to niemożliwe – Legia walczy o Ligę Mistrzów, a jej jesienny terminarz jest napięty. Ale w sobotą 2 sierpnia o 12.00 Start Krasnystaw zmierzy się z aktualnymi mistrzami Polski juniorów starszych – właśnie reprezentującymi Legię.

Warto odnotować, że przygodę w juniorach starszych ma w swoim piłkarskim biogramie Łukasz Turzyniecki, wychowanek UKS Jedynka.

Start 1944 Krasnystaw – Legia Warszawa (juniorzy starsi) – 2 sierpnia 2014, godz.12.00


Jako ciekawostkę można dodać, że mecz odbędzie się dokładnie 70 lat po założeniu klubu (3 sierpień 1944, patrz „Pierwszy gol” odc. 1-8).

rd

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.