romek
sobota, 26 lipca 2014, 12:36

Sparingi… / Zawód wakacyjny – PIŁKARZ TESTOWANY!

W swoim pierwszym meczu sparingowym tego lata Unia Hrubieszów przegrała 1:4 z Hetmanem Zamość. Do przerwy wynik był remisowy 1:1, choć zespół Marcina Nowaka miał szanse zakończyć pierwszą połowę z bardziej korzystnym wynikiem. Szanse na strzelenia gola z rzutu karnego miał Roman Rurych, jednak pomocnik Unii przestrzelił.

Skład Unii: Haustow – Wiejak, Kondrat, Fulara, Kawarski, Garbacz, Krygiel, Borys, testowany zawodnik, Rurych, Greniuk. Po przerwie zagrali: Zając, Stepaniuk, Smoła, Wojewoda, Krychowiak.

Jedyną bramkę dla Unii w pierwszym meczu kontrolnym zdobył zawodnik testowany.

mksunia.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.