Bez kategorii
romek
piątek, 25 lipca 2014, 10:20

48 godzin grania / MegaMecz w Krynce!

Podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii w sumie piłkarze rozegrali 64 mecze, co przełożyło się na ponad 350 tys. sekund spędzonych na boiskach.

W małej miejscowości w Polsce Wschodniej w ciągu dwóch tygodni od finału MŚ rozegrany zostanie wyjątkowy mecz piłkarski, który będzie trwał ponad połowę czasu, jaki spędzą wszyscy zawodnicy podczas mistrzostw świata (172 800 sekund).

48-godzinny mecz rozpocznie się 25 lipca br. w Gminie Łuków, w miejscowości Krynka na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Szkół w Krynce i będzie to Najdłuższy Mecz na Lubelszczyźnie. W zawodach weźmie udział kilkuset zawodników, zarówno zawodowców jak i amatorów.

Celem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia, przedstawienie gry w piłkę, jako alternatywy dla uzależnień, integracja środowiska piłkarskiego, oraz promocja regionu.

Szczegółowe informacje oraz bieżąca relacja będą prowadzone na stronie internetowej: www.megameczkrynka.pl  oraz profilu fb: www.facebook.com/megameczkrynka2014

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w MegaMeczu zapraszamy do przesyłania formularza zgłoszeniowego dostępnego na w/w stronie na adresy: p.durka@o2.pl i arek.koboj@gmail.com.

Osoby do kontaktu:

Paweł Durka  –  508 809 129,  Arkadiusz Koboj  – 510 503 032.

megameczkrynka.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.