romek
czwartek, 24 lipca 2014, 08:34

Nowa Gazeta Biłgorajska / Nasz cel to czołówka ligowej tabeli

Piłkarze Victorii Łukowa-Chmielek rozpoczynają przygotowania do sezonu 2014/2015 w zamojskiej klasie okręgowej.

W rozgrywkach zamojskiej klasy okręgowej w sezonie 2013/2014 piłkarze Victorii Łukowa-Chmielek zajęli piąte miejsce. Drużyna w trzydziestu rozegranych spotkaniach zgromadziła 56 punktów, notując 17 zwycięstw, 2 remisy oraz 10 porażek. Tegoroczny sezon dla piłkarzy Victorii był jednym z najciekawszych w ostatnich latach. – Mamy naprawdę fajną drużynę, którą stać na dużo. Już wcześniej założyliśmy sobie cel taki, by budować zespół nie tylko na jeden sezon, lecz na parę lat. Zajęliśmy wysokie piąte miejsce w lidze i to nas cieszy. Naszym celem w nadchodzącym sezonie jest dobra gra, kolejne punkty i czołówka tabeli – wyjaśnia Marek Hyz, trener Victorii Łukowa-Chmielek.

W przerwie letniej w kadrze zespołu mogą nastąpić niewielkie zmiany kadrowe. – Na dzień dzisiejszy odchodzą od nas dwaj bramkarze. Kacper Berbecki wraca po wypożyczeniu do Tomasovii Tomaszów Lubelski, zaś Krzysztof Szostak wyjeżdża na studia, a więc naszym celem transferowym numer 1 jest bramkarz. W nowym sezonie także chcemy wprowadzać coraz więcej juniorów do pierwszego zespołu – dodaje trener Victorii.

13 lipca Victoria rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu meczem o Puchar Starosty Biłgorajskiego. Los sprawił, że w tegorocznej edycji zespół Marka Hyza trafił na A-klasowy Metalowiec Goraj (r.spv. Victoria pokonała Metalowiec 2:0). Drużyna w okresie przygotowawczym rozegra trzy mecze kontrolne: 19 lipca zagra z Pogonią Lubaczów, 26 lipca z Pogonią Leżajsk, zaś 2 sierpnia z Ładą 1945 Biłgoraj.

Źródło: www.gazetabilgoraj.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.