romek
środa, 23 lipca 2014, 10:35

Orły Kazimierz w klasie A…

Prawie miesiąc oczekiwania na werdykt decydentów, ale w końcu z Lublina nadeszła szczęśliwa wiadomość – w najbliższym sezonie kazimierskie Orły po rocznej przerwie znów zagrają w klasie A! Drużyna nie próżnuje i już przygotowywuje się do rywalizacji na wyższym szczeblu.

Ku rozpaczy chyba coraz liczniejszego i aktywnego ostatnio grona „życzliwych” całoroczny trud zawodników i sztabu nie poszedł na marne i już od sierpnia będziemy mogli walczyć o wyższe cele. W planie jest rozegranie pięciu meczów kontrolnych: z Wilkami, Serokomlą, Górą Puławską, Gabarytami i z kimś jeszcze.

Wypada również poinformować Czytelników, że kończymy pracę nad odświeżonym graficznie serwisem klubowym, ale efekty niedługo będą mogli ocenić sami.

orlykazmierz.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.