romek
środa, 23 lipca 2014, 09:59

KS Ciecierzyn z Pucharem…

Przeoczyliśmy informację o VI Turnieju o puchar wojta gminy Niemce, który rozegrano na początku lipca. Zwyciężyła drużyna KS Ciecierzyn, która wygrała w finale z GKS Niemce 1-0. Jedyna bramka meczu padła po rzucie karnym skutecznie egzekwowanym przez Radosława Wolenia po tym jak w polu karnym faulowany był Patryk Al-Swaiti.

Oto komplet wyników:

Półfinały:

KS Ciecierzyn -KS Nasutów 3-1 (2-0) Bramki: Radek Woleń, Marek Korolczuk, Sebastian Skowronek

Błękitni Dys – GKS Niemce 1-1 (1-1)(karne 1-3)

Mecz o III miejsce:

KS Nasutów – DKS Dys 4-0 (3-0)

Finał:

GKS Niemce – KS Ciecierzyn 0-1 (0-1)

 W drużynie KSC wystąpili następujący zawodnicy: Paweł Krasucki, Jarosław Karpiński, Daniel Jaroszewski, Marek Korolczuk, Robert Sidor, Łukasz Pankowski, Kamil Pankowski, Damian Kozak, Andrzej Kozak, Radek Woleń, Sebastian Skowronek, Patryk Al-Swaiti, Patryk Borawski, Michał Skrzypek,

ksciecierzyn.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.