romek
wtorek, 22 lipca 2014, 16:06

P r o f i l e / Ireneusz Suchowierzch trenerem Sparty Łabunie!

W minionej rundzie V-System Sparta Łabunie zajęła 8 miejsce i zgromadziła 45 punktów za sprawą trenera Mariusza Bardy. Jednak włodarze klubu nie byli zadowoleni z wyników osiąganych przez zawodników. Z tego powodu działacze postanowili rozstać się z trenerskim Bardą. Nowym szkoleniowcem został dobrze znany Łabuńskim kibicom Ireneusz Suchowierzch, który w poprzednich latach Spartę.

Trenerowi Mariuszowi Bardzie serdecznie dziękujemy za wykonaną pracę i życzymy samych sukcesów. Nowemu trenerowi życzymy owocnej pracy.

spartalabunie.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.