romek
wtorek, 22 lipca 2014, 13:22

III liga / Nowe logo Hetmana Żółkiewka

Zgodnie z sugestiami sympatyków klubu Hetman Żółkiewka Zarząd Klubu podjął decyzję o zmianie logo klubu. W dotychczasowym logo wykorzystano prawie w całości herb Żółkiewki. Żeby logo klubu nie identyfikować wprost z herbem Żółkiewki, postanowiliśmy zmienić logo klubu zachowując barwy i częściowo symbolikę w postaci krzyża kawalerskiego, uzyskano efekt, który jest widoczny po lewej stronie.

Z nowym logo zawodnicy Hetmana wystąpią już w inauguracyjnym meczu III ligi 10 sierpnia o godz. 14.00 z JKS Jarosław na stadionie w Żółkiewce.

gks-hetman-zolkiewka.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.