romek
poniedziałek, 21 lipca 2014, 19:52

Chomęciska Małe zdobyły Puchar Wójta Gminy Stary Zamość

W ponad 30-stopniowym upale w niedzielę 20 lipca 2014 roku 10 drużyn z
miejscowości gminy Stary Zamość walczyło w kolejnym już Turnieju Piłki
Nożnej o Puchar Wójta Gminy. Gospodarzem tegorocznych rozgrywek było sołectwo Chomęciska Małe. I na tamtejszym boisku reprezentanci miejscowości -0 Nowej Wsi, Udrycz, Starego Zamościa, Majdanu Sitanieckiego, Podstarego  Zamościa, Chomęcisk Dużych i po dwie drużyny z Wierzby i Chomęcisk Małych,  rozegrali w fazie eliminacji grupowej (trzy grupy) 12 meczy. W grupie A  awans do półfinału wywalczyły drużyny : pierwsza zespół Wierzby i Nowej Wsi.

W grupie B natomiast drużyna Podstarego Zamościa. W grupie C pierwszy zespół Chomęcisk Małych .

Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce I miejsce wywalczyła drużyna
gospodarzy, czyli pierwszy zespół z Chomęcisk Małych. Na drugim miejscu pierwszy zespół z Wierzby, natomiast na III miejscu uplasowała się drużyna z Nowej Wsi.

Wszystkie drużyny grające w turnieju otrzymały z rąk Wójta Gminy Stary
Zamość Waldemara Raczyńskiego dyplomy i piłki do gry. Najlepsze trzy drużyny otrzymały ponadto puchary. Statuetkami uhonorowano natomiast najlepszego zawodnika, którym został Patryk Goch – Nowa Wieś najlepszego bramkarza Michała Jandę – Chomęciska Małeoraz króla strzelców (4 bramki) Konrada Mędziaka -Wierzba.

Mecze sędziowali: Andrzej Swacha i Krzysztof Fidor.

Skład zwycięskiej drużyny z Chomęcisk Małych: Patryk Abdelazis, Damian Cyc,  Michał Janda, Damian Kłoczek, Piotr Kukiełka, Daniel Maziarczyk, Mateusz  Maziarczyk i Mateusz Mazur.

fot. i oprac. Elżbieta Czarny


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.