romek
niedziela, 20 lipca 2014, 11:53

Łaszczówka / Gdzie, kto i jak…czyli CHCEMY grać w V lidze…

Nasza drużyna na 100 procent zagra w Klasie Okręgowej.

Pierwsze pytanie jakie nasuwa się po awansie to „Gdzie?”, oczywiście chodzi o miejsce rozgrywania spotkań w roli gospodarza. A więc sprawa nie jest do końca jasna, ponieważ boisko w Łaszczówce nie spełnia w tej chwili roli „stadionu” ale zarząd klubu jak i władze gminy robią wszystko żeby zostało dopuszczone (chodzi o szatnie dla sędziów i drużyny gości jak i 100 miejsc siedzących dla kibiców). Nikt nie wyobraża sobie aby grać gdzie indziej, ale w ostateczności w grę wchodzi 3-4 stadiony w okolicy Tomaszowa Lubelskiego.

Drugie pytanie: „Kto?”, czyli kto będzie bronił barw klubowych w Klasie Okręgowej? Ano ci, którzy wywalczyli awans.  Po pierwsze – należy im się to za ciężką pracę jaką wykonali w minionych rozgrywkach Po drugie – drużynę mamy silną i zgraną – wszystkich szanujemy, ale nikogo się nie boimy – transfery będą ale najprawdopodobniej tylko dwa.

Kolejnym pytaniem powinno być „Jak?”, a więc jak chcemy uczestniczyć w rozgrywkach z małym budżetem, garstką ludzi do działania i bez stadionu? Trudno powiedzieć, w każdym razie…CHCEMY !

Chcemy pokazać wszystkim, że się da rozegrać dobry sezon grając i działając w klubie „za free”, bazując na dobrej atmosferze i chęci pokazania się w Klasie Okręgowej. A sprawy organizacyjne? No cóż, trzeba będzie się wspiąć na wyżyny i robić wszystko co w naszej mocy.

APEL DO KIBICÓW, SĘDZIÓW, DRUŻYN GOŚCI, DZIAŁACZY ZOZPN:
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Nie krytykujcie Pogoni za to że nie posiada odpowiednich warunków bo to nie do końca wina Klubu a tym bardziej tych chłopaków którzy zostawiają tutaj dużo zdrowia i serca. Będziemy robili wszystko aby było coraz lepiej.

pogon96laszczowka.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.