romek
niedziela, 20 lipca 2014, 17:15

Krzczonów / Puchar dla Krzczonovii * Najcelniej trafiał Pidek…

W VIII turnieju o Puchar Prezesa KKS Krzczonovia, który rozgrywany jest tydzień po zakończeniu rozgrywek ligowych w bieżącym roku wystąpiły zespoły: KKS Krzczonovia,  Żuków, Krzczonów „Stolica „, Sobieska Wola, Trampkarze KKS Krzczonovia i Sobieska Wola.

Pomimo, że był to wakacyjny turniej w którym większość zawodników nie gra na co dzień w klubach poziom turnieju był wysoki. Padło mnóstwo bramek, było sporo rzutów karnych oraz walki na boisku.

W pierwszym meczu turnieju zespół Żukowa pokonał 4-0 zespół z Sobieskiej Woli. W drugim meczu Krzczonów „Stolica” uległ 3-11 KKS Krzczonovi, a a Tramkarze KKS wygrali 2-0 z Sobieską Wolą.

W meczu o 3 miejsce pomiędzy Krzczonów „Stolica” a zespołem z Sobieskiej Woli w regulaminowym czasie padł remis 1-1. O wyniku zdecydowały karne w których 3-2 wygrał zespół z Sobieskiej Woli.

W finale Krzczonovia pokonała 4-2 Żuków

Po zakończeniu turnieju zostały wręczone indywidualne nagrody dla trampkarzy za miniony sezon jak i seniorów: W drużynie seniorów pamiątkowe nagrody otrzymali:

= Najlepszy strzelec drużyny – Andrzej Pidek

= Najlepszy zawodnik młodzieżowy – Jakub Rzepecki

= Wyróżniający się zawodnik – Marcin Kasperek

Jeśli ktoś chciałby sprawdzić swoje możliwości zapraszamy na treningi o szczegółach przygotowań do sezonu niedługo pojawią się informacje.

krzczonovia.futbolowo.pl

PS.  Młodym piłkarzom i kibicom przypominamy, że Andrzej Pidek to w swoim czasie czołowy snajper II ligi w barwach Hetmana Zamość. Tak, tak młodzi kibice, kiedyś w Zamościu był taki klub Hetman, który planował nawet walkę o I ligę. Encyklopedia FUJI z tego sezonu już dzisiaj jest w redakcji najcenniejszym eksponatem.

Jednocześnie informujemy, że w sierpniu w Krzczonowie planuje się zorganizanie turnieju o Puchar Wójta Gminy.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.