romek
sobota, 19 lipca 2014, 09:05

Dzisiaj sparingowe starcie beniaminków * Krężnica Jara – Perła Borzechów g. 17.30

Niby normalny mecz sparingowy – a ile unikalnych zdarzeń. Dzisiaj po południu Krężnica Jara zagra z Perłą Borzechów. Oba zespoły w tym sezonie awansowały do wyższych lig. Będzie to wiec sparing beniaminków – klasy A i V ligi.

Ostatni sezon był najlepszym w dotychczasowej historii borzechowskiego klubu. Grający w A klasowej grupie I zespół w 26 meczach zdobył 63 punkty i bez większego problemu uzyskał awans do Klasy Okręgowej (wicemistrz ligi Płomień Trzydnik Duży stracił do Perły 10 punktów). Co ciekawe wśród drużyn, które pokonały Perłą była najsłabsza w lidze Tęcza Kraśnik. Ale Perłę może usprawiedliwiać to, że mecz rozegrano w ostatniej kolejce, więc pewnie nie granie było im w głowie. W sobotę rozegramy drugi przedsezonowy mecz towarzyski. Tym razem z beniaminkiem V ligi Perłą Borzechów.

Dla Krężnicy, klubu założonego w 1960 roku,  to drugi w ostatnim czasie sprawdzian z Perłą – przed rundą wiosenną sezonu 2013/14 było 8:1 na korzyść Perły. To drugi sparing beniaminka klasy A – w pierwszym piłkarze Janusza Dziekanowskiego rozgromili 9:2 KS Drzewce.

Mecz rozpocznie się o 17.30

rd / lzskreznica.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.