Ekstraklasa / Na inaugurację Górnik Łęczna – Wisła Kraków 1:1 (1:1). « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
piątek, 18 lipca 2014, 21:24

Ekstraklasa / Na inaugurację Górnik Łęczna – Wisła Kraków 1:1 (1:1).

W meczu beniaminka Ekstraklasy rozegranym w Łęcznej. Pierwsząbramke dla gospodarzy strzelił w 28 minucie Tomasz Nowak (foto), który sprytnie wykorzystał podanie z autu i precyzyjnie przymierzył swoje uderzenie z narożnika pola karnego.

Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy wyrównał Sadlok. Mimo kilku okazji z obu stron – wynik do końca się nie zmienił.

Górnik Łęczna – Wisła Kraków 1:1 (1:1)

Bramki: Nowak (28) – Sadlok (41).
Żółte kartki: Stilić, Głowacki (W).
Sędziował: Szymon Marciniak (Płock). Widzów: 5500

Górnik: Rodić – Mierzejewski, Szmatiuk, Bozić, Mraz – Kaźmierczak, Bielak – Bonin, Nowak, Bożok (90+1 Kalinowski) – Buzała (55 Szałachowski).

Wisła: Buchalik – Burliga, Głowacki, Dudka, Sadlok – Uryga – Boguski (74 Zając), Stilić, Jankowski, Garguła (61 Sarki) – Brożek.