romek
czwartek, 17 lipca 2014, 16:01

ZOZPN / Baraż o miejsce w A klasie * Olimpiakos Tarnogród – Graf Chodywańce…

Wydział Gier ZOZPN informuje, że zgodnie z zasadami spadków i awansów Klasę A gr. I opuszcza KP LZS Albatros Biszcza (12 msc.  oraz Klasę A Gr. II GKS Perła Telatyn (12 msc).

Wydział Gier ZOZPN działając na podstawie § 5 i § 8 Regulaminu Wydziału Gier ZOZPN, Zasadach Spadków i Awansów Zasad Rozgrywek Mistrzowskich na Terenie Województwa Lubelskiego oraz na podstawie  § 2 ust. 8 (drużyna rezerwowa nie może awansować do ligi lub klasy w której uczestniczy w rozgrywkach I zespół klubu) Uchwały nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku  Zarządu PZPN Przepisy w Sprawie Organizacji Rozgrywek z późn. zmianami postanawia: 

Awans z Klasy B gr. I  do Klasy A uzyskała drużyna KS „Alwa” Brody Małe. Drużyna KS Rakovia Relax II Księżpol nie uzyskała awansu do klasy A z klasy B z uwagi na to, że wspomniana wyżej Uchwała zabrania awansu drużynom rezerw do tej klasy lub ligi, w której wystepuje I zespół danego klubu (I zespół KS Rakovia Relax Księżpol występuję w Klasie A). Natomiast GLKS Omega II Stary Zamość ze względów organizacyjnych zrezygnowała z awansu do Klasy A.

W związku z powyższym o jedno wolne miejsce w Klasie A zagrają baraż (mecz i rewanż) zespoły, które zajęły przedostatnie (11 msce) miejsca w swoich klasach: LKS Olimpiakos Tarnogród z Klasy A gr. I oraz GLKS Graf Chodywańce z Klasy A gr. II.

W wyniku losowania: 

I mecz barażowy: LKS Olimpiakos Tarnogród-GLKS Graf Chodywańce w Tarnogrodzie.

II mecz barażowy: GLKS Graf Chodywańce-LKS Olimpiakos Tarnogród w Jarczowie.

Bramki na wyjeździe liczone są podwójnie w przypadku remisu, w przypadku dalszego remisu po meczu rewanżowym dogrywka 2×15 minut, ewentualnie seria rzutów karnych po 5.

***

Terminy barażu 

BARAŻ O UTRZYMANIE W KLASIE A -20.07.2014 r. (N) godz. 17:00 Tarnogród

LKS OLIMPIAKOS TARNOGRÓD-GLKS GRAF CHODYWAŃCE

II MECZ BARAŻOWY-27.07.2014 r. (N) godz. 17:00 Jarczów

GLKS GRAF CHODYWAŃCE-LKS OLIMPIAKOS TARNOGRÓD

zozpn.pl 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.