romek
czwartek, 17 lipca 2014, 15:05

Do Lublina przyjedzie Reprezentacja Polski w Amp Futbolu…

Ponad 30 reprezentantów i reprezentantek zjawi się w Lublinie 26 i 27 lipca, aby – oprócz zgrupowania – rozegrać mecz integracyjny z drużyną VIP-ów

Do Lublina przyjedzie wyjątkowo liczna grupa zawodników i zawodniczek. W trakcie zgrupowania odbędą oni trzy treningi oraz rozegrają mecz z drużyną lubelskich VIP-ów. W tej drużynie zobaczymy między innymi Jacka Sobczaka czy Adama Ulicznego.

Na dzisiejszej konferencji prasowej organizatorzy zaprezentowali główne założenia zgrupowania oraz przedstawili jego krótki harmonogram. Wśród najważniejszych kwestii możemy wymienić choćby rozwój sportu dla niepełnosprawnych, czy integracja pomiędzy różnymi środowiskami. Idea zgrupowania i jego organizacja ma pomóc w stworzeniu w Lublinie drużyny Amp Futbolu.

Najważniejsze punkty zgrupowania:

26.07 Sobota

14:00 – I trening (Orlik ul. Czwartaków)

15:00 – Mecz integracyjny Kadra vs. VIPY Lublin (Orlik Ul. Czwartaków) – w trakcie i po mecz atrakcje dla kibiców, licytacja i konkursy.

16:00-16:30 Konferencja prasowa po meczu integracyjnym

18:00 – II Trening (boisko szkolne ul.Poturzyńska – gimnazjum nr 16)

27.07 niedziela

9:30 – III Trening (boisko szkolne ul.Poturzyńska – gimnazjum nr 16)

Wszystkie treningi są treningami otwartymi.

Autor: OAKP / foto-Konferencja prasowa przed zgrupowaniem kadry AMP Futbolu…


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.