romek
czwartek, 17 lipca 2014, 06:43

3:3 / Łukasz SKOREK (Frassati Fajsławice) – Stanąć na pudle na jubileusz trenera

= Jak ocenisz miniony sezon w swoim wykonaniu?

= Sezon we Frassati zaliczam do tych udanych – na pewno nie jest to mój najlepszy sezon, ale pierwszy po długiej konuzji.  Strzeliłem 2 hattricki i myślę że gram coraz lepiej… Chcę wrócić do najlepszej dyspozycji.

= Który z wyników, który mecz był najlepszy?

=  Z Ruchem Izbica w którym strzeliłem po wielu latach  hattricka i do tego dołożyłem asystę – w ogóle w tym meczu wszystko nam wychodziło.

= Jaki macie plan na bieżący sezon?

= Spróbujemy wskoczyć na pudło, by zrobić tym prezent trenerowi Waldemarowi Krakiewiczowi na mały jubileusz –  jest z nami już 10 lat.

= Wiem, że jesteś sympatykiem podróży…

= Bardzo lubię podróże a do najciekawszych przygód zaliczam Anglię, gdzie mam brata i najbardziej mi się tam podoba.

rd

PS. Napastnik (ur. 7.o7.1986, przy okazji spóźnione życzenia urodzinowe!) strzelił w tym sezonie 18 bramek i zaliczył 6 asyst. Jego zespół zajął 8. miejsce w V lidze  chełmskiej.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.