romek
środa, 16 lipca 2014, 07:37

Letnia giełda transferowa / Waldemar WIATER zainteresowany Szponarem, Chariaszem i…

Trwa letnia giełda transferowa, wielkie testowanie i otwarte castingi… W pwiecie Krasnystaw, ktróry za sprawą Hetmana Żółkiewka zdobył III ligą, dużo mówi się o możliwośco przejścia ze Startu Krasnystaw o Hetmana Daniela Chariasza i Marka Szponara.

Ten drugi to młozieżowiec, a trener Waldemar Wiater takiego usilnie poszukuje. Decyzje zostanąpodjete po treningach Hetmana i meczu sparingowym tego zespołu.

Sebastian Sadowski ostatecznie na trenigach Hetman się nie pojawił.

Start Krasnystaw trenuje od poniedziałko pod okiem, nowego trenera Arkadiusza Mazurka. W zespole pojawiło się kilku nowych zawodników.

Raczej mało prawdopodobne jest, żeby cała trójka jesenią zagrał w III lidze,

rs


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.