romek
środa, 16 lipca 2014, 17:13

AMP Futbol – coraz bliżej wielkiego święta * Przedstawiamy Marka DRAGOSZA – trenera piłki nożnej klasy UEFA A…

17 lipca odbędzie się konferencja prasowa przed zgrupowaniem Reprezentacji Polski w AMP futbolu Lublin.

Gospodarzem konferencji będzie hotel Campanile w Lublinie. Konferencja zaplanowana jest na godzinę 11:00 w czwartek 17 lipca (ul. Lubomelska).

Gośćmi konferencji będą min. Organizatorzy, sponsorzy, oraz osoby wspomagające zgrupowanie. Gościem specjalnym będzie Jacek Sobczak, który będzie jednym z uczestników meczu pokazowego VIPY- Reprezentacja Polski.

***

Dzisiaj przedstawiamy trenera kadry Marka Dragosza (foto z byłym trenerem reprezentacji Polski Leo Beenhakkerem):
***

Prelegent wielu szkoleń i kursów w Polsce i zagranicą – między innymi w czasie SSA International Football Festival w Indonezji, Goalkeeper Clinic Anglo Chinese Junior College w Singapurze, Goalkeeper Trainers Coaching Course w Kenii i dla Asociación de Fútbol Bávaro Punta Cana na Dominikanie.
Posiadacz certyfikatów Holenderskiego i Angielskiego Związku Piłki Nożnej. Uczestnik UEFA Study Group Scheme w Gandawie. Ukończył program KNVB World Coaches. Odbył staże szkoleniowe m.in. w MŠK Žilina, FC Porto, FC Swindon, Panathinaikos Ateny i Chievo Verona.

Założyciel szkoły bramkarskiej „KeeperLeo” w Krakowie. Konsultant szkolenia bramkarzy w Libiih Thomas Sports Academy w Kamerunie. Prezes Sotonte Football Academy w Nigerii. Twórca ośrodków piłkarskich w Kenii, Kamerunie, Sierra Leone, Gambii, Nigerii i Zimbabwe.

Marek Dragosz – krótkie pytanie, krótka odpowiedź:

= Rola: trener i współtwórca drużyny.

= Ksywka: Dragi.

= Wiek: 40

= Miasto: Kraków.

= w Amp Futbol od: pierwszego otwarcia szatni.

= Osiągnięcia w Amp Futbol: mam nadzieję, że te największe dopiero przed nami, ale dotychczasowe 11. miejsce w Mistrzostwach Świata to jednak jest spore osiągnięcie.

= Stan cywilny: w związku + trójka dzieci.

= Zawód: trener.

= Hobby: podróże, muzyka.

= Ulubiona drużyna w Polsce: sztab szkoleniowy Amp Futbol w przedziale pociągu relacji Kraków – Warszawa.

= Ulubiona drużyna na świecie: Sotonte FA Lagos.

= Ulubiony piłkarz: Thomas N’Kono.

= Dlaczego pracujesz w Amp Futbol: bo to unikalna sprawa, coś wyjątkowego i nieskażonego gwiazdorstwem.

= Jak wspominasz pierwszy trening ampfutbolu: przed treningiem jako dużą niewiadomą, w czasie treningu wspaniałe przeżycie i poczucie, że tworzy się coś fajnego, a po treningu ogromną satysfakcję i chęć tworzenia na przyszłość.

= Co robisz poza Amp Futbol: pracuję jako trener i spędzam czas z Ważnymi Dla Mnie Osobami.

= Dla mnie Amp Futbol to: coś więcej niż sport.

amfutbol.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.