romek
poniedziałek, 14 lipca 2014, 17:41

BARAŻ / ULKS Dębowica w A klasie po 9:2 w dwumeczu z Oszczepalinem!

Pierwszy mecz barażowy o miejsce w A klasie (Biała Podlaska) pomiędzy Wenus Oszczepalin i ULKS Dębowica zakończył się niespodziewanym zwycięsatwem wicemistrza B klasy z Dębowicy. Rewanż miał dać odpowiedź na pytanie, czy to zwycięstwo nie było przypadkowe i zespół Dębowicy jest zdolny powtórzyć wynik.

Mecz rozpoczął się dla miejscowych świetnie – już w 7 minucie Dawid Olszewski otworzył wynik, a w 22 miucie podwyższył Mariusz Nurzyński. Przed przerwą Janusz Kłoda dał nadzieje gościom. Niestety – już 3 minuty po przerwie było 3:1 po golu Krzysztofa Nurzyńskiego. Wenus w tym momencie prawdopodobnuie przestał wierzyć w korzystny rezultat i pogodził się z porażką i spadkiem z A klasy.

Kolejne gole dla Dębowicy strzelili: Daniel Świderski, dwie Dawid Olszewski. Ostatnią bramkę strzlił Krzysztof Nurzyński.

Tym samym ULKS Dębowica już w drugim roku działania zdobył awans do wyższej ligi.

Gratulujemy!

rd

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.