romek
sobota, 12 lipca 2014, 13:03

ŚWIDNIK – 26 lipca 2014 / Otwarcie stadionu Avii * Mecz z Widzewem Łódź!

Piętnaście dni pozostało do meczu otwarcia nowej, piłkarskiej areny w Świdniku. Mecz z Widzewem Łódź ma być kulminacyjnym momentem święta, jakie przygotowują władze GPTS Avia i Urząd Miasta. 26 lipca, wszyscy chętni będą mogli zwiedzić każdy zakamarek obiektu, zaś dla dzieci i młodzieży przygotowano konkursy.

– Jesteśmy w trakcie ustalania programu uroczystości – mówi Marek Maciejewski, prezes GPTS Avia. – Chcemy go powiązać z obchodami 60-lecia naszego miasta. Zależy nam, by jak najwięcej mieszkańców mogło wziąć w nich udział. W godz. 9.00 – 12.00 otworzymy bramy obiektu i zaprosimy świdniczan do zwiedzania. Równocześnie rozgrywane będą różne gry i konkursy. Od godz. 12.30 rozpocznie się wpuszczanie widzów na spotkanie z Łódzkim Widzewem.

Na zmodernizowanym stadionie będzie mogło zasiąść blisko 3 tys. kibiców. Bilety na mecz ze spadkowiczem z ekstraklasy mają kosztować 10 zł normalny, kobiety i dzieci do 13 roku życia obejrzą widowisko za darmo. Klub ustali też wkrótce ceny ulgowych wejściówek.

– W przyszłym tygodniu ruszy przedsprzedaż biletów – dodaje M. Maciejewski. – Będzie prowadzona, prawdopodobnie, na stadionie, ale to zależy od tego, czy uda nam się skończyć przeprowadzkę. Poinformujemy o tym na bieżąco. Do Świdnika wybierają się także fani Widzewa. W ciągu najbliższych dni poznamy ich liczbę.

Mecz z Widzewem rozpocznie się o godz. 14.30.

swidnik.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.