romek
sobota, 12 lipca 2014, 14:44

Pieńkus zmienił Syryjczyka w Huraganie…

W środę, 9 lipca w szeregach KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski doszło do dość poważnych zmian. Dotychczasowy trener zespołu Seniorów oraz Juniorów Starszych – Jacek Syryjczyk (foto1) – zrezygnował ze stanowiska. Jego miejsce zajął trener który pracował w poprzednim sezonie w Orkanie Wojcieszków – Jarosław Pieńkus (foto2).

Jacek Syryjczyk który trenował przez trzy lata piłkarzy Huraganu, wywalczył z zespołem Juniorów Starszych awans do I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Z zespołem Seniorów awansował z A-klasy do Bialskopodlaskiej Ligi Okręgowej którą razem z piłkarzami w sezonie 2013/2014 zakończył na drugim miejscu w tabeli. Tymczasem otrzymał propozycję, aby w nowym sezonie trenować piłkarki AZS PSW Biała Podlaska które występują w Ekstralidze – odpowiednik męskiej Ekstraklasy. Jak widać wyzwanie przed byłym trenerem Huraganu jest spore, dlatego też życzymy powodzenia na nowej drodze trenerskiej oraz dziękujemy za trzy lata spędzone w Międzyrzecu!

Nowym trenerem Huraganu został Jarosław Pieńkus, który w sezonie 2013/2014 prowadził drużynę Orkan Wojcieszków. Dotychczasowa drużyna Jarosława Pieńkusa rozgrywki w Bialskopodlaskiej Lidze Okręgowej zakończyła na 11 miejscu. Nowemu trenerowi Huraganu życzymy samych sukcesów oraz awansu do IV Ligi!

miedzyrzecsiedzieje.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.