romek
piątek, 11 lipca 2014, 20:49

Sparing / GRYF Gmina Zamość – DELTA Nielisz 6:0

Pierwsze spotkanie kontrolne z udziałem seniorów Gryfa zakończyło się przekonywującym zwycięstwem nad Deltą Nielisz. Piłkarze Gryfa rzez pełne 90 minut kontrolowali przebieg spotkania, prezentując wysoką kulturę gry. Dwa trafienia zaliczył nowy napastnik Daniel Waga (foto), a jego drugie trafienie z 30 metrów z pewnością pretendowałoby do gola sezonu.

Gryf grał w składzie:  Szopa – Okoń, Duda, Turek, Burak, Kwiatkowski, Bajan, Bargieł, Blonka, Waga D, Matwij. Grali także: Hadło, Goździuk, Ostasz, Waga S, Mazur, Rybak, Gromek.

Gryf Gmina Zamość – Delta Nielisz 6:0 (4:0)

Gole: Blonka 2, Waga D 2, Bajan, Kwiatkowski.

Sędziował: Piotr Lipczuk.

gryfgminazamosc.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.