romek
czwartek, 10 lipca 2014, 09:04

P r o f i l e / Zbigniew PAJĄK trenerem Sokoła Zwierzynierc

W drużynie seniorów z dniem 1 lipca nastąpiła zmiana na stanowisku trenera pierwszej drużyny. Po 3,5 letniej pracy z Sokołem odszedł Ernest Chomicz.  Chcieliśmy podziękować za wkład i pracę  byłemu trenerowi i życzyć dalszych sukcesów trenerskich. Nowym trenerem został Zbigniew Pająk.

 Popularny komentator rogrywek V ligi zamojskiej Jamcito pisze: – Wysokie loty w rundzie jesiennej i zdecydowane obniżenie pułapu na wiosnę. Mimo tego zespół ze Zwierzyńca okazał się najlepszy z grona beniaminków. Posiadając spory już potencjał Sokół powinien na dobre zadomowić się w lidze okręgowej. Mogło być lepiej, ale trzeba być zadowolonym z tego, co osiągnięto.

Zadanie trenera Pająka wydaje się konkretne.

sokolozwierzyniec.futbolowo.opl/lkskorona.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.