romek
środa, 9 lipca 2014, 06:50

MAZDA CUP 2014 / Zwycięstwo UKS Jedynka Krasnystaw w roczniku 2006

Kolejny sukces odnieśli młodzi piłkarze UKS Jedynka Krasnystaw. Zespół rocznika 2006 wygrał w Białymstoku silnie obsadzony turniej MAZDA CUP.

Zawodnicy trenowani przez Tomasza Iwana zajęli pierwsze miejsce przed MOSP Białystok Blue i Babite Ryga.

Wyróżniono też Mateusza Kukulskiego, który trafił do klasyfikacji TOP 6: Kukulski Mateusz (Jedynka), Bołbot Mateusz (MOSP), Uljanskis Darels (Babite), Gararc Juris (Supernova), Kubot Leopold (Lechia), Rejterach Kacper (Wigry).

Trener młodzieży z Krasnegostawu Tomasz Iwan powiedzial nam: – Emocje były niesamowite. Tak się ułożyło, że w ostatnim meczu graliśmy z MOSP Bialystok czyli gospodarzami. Musieliśmy wygrać, aby zajać pierwsze miejsce. Mecz był wyrównany – to był najlepszy mecz w roczniku 2006 w całym turnieju. Przegrywaliśmy szybko  o:1,  ale pokazaliśmy charakter i do końca dążyliśmy do zwycięstwa.  Wygraliśmy 2:1, a  dwie dwie bramki zdobył Kuba Kukulski. Wszyscy zawodnicy zasłużyli  na ogromne słowa uznania. Zebraliśmy wiele wartościowych nowych doświadczeń.

To kolejny sukces „Jedynki” w czerwcu 2014 roku.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.