romek
środa, 9 lipca 2014, 12:37

Polscy pisarze zagrają z Niemcami we Frankfurcie nad Odrą i Berlinie…

Już w sobotę i niedzielę dwa wielkie turnieje piłkarskie w Niemczech z
udziałem Reprezentacji Polskich Pisarzy!

***

Zbigniew Masternak, kapitan pisarzy, obecnie piłkarz błotny w drużynie
LC Chełm:  – W sobotę (12 lipca) gramy z Niemcami i Reprezentacją
Frankfurtu nad Odrą, a w niedzielę (13 lipca) międzynarodowy turniej w Berlinie….

Lubelska Piłka: – W Berlinie szykuje się wielkie święto futbolu?  Jakby jeszcze Niemcy zostali mistrzami?

ZM: – To prawda. 13 lipca reprezentacja Niemiec będzie grała w finale mistrzostw świata w Brazylii.  Obyśmy (MY – ludzie pióra), nie zagrali tylko jak Brazylia. Tak jak Polska również nie możemy zagrać… Jak nie popsujemy święta na ulicach, to przynajmniej w książkowych  opisach…

Lubelska Piłka: – Jakie nadzieje wiążesz z tymi dwoma turniejami?

ZM: – Chcemy oba wygrać (Brazylia z Niemcami  przegrała 1:7, nie wiem co będzie w finale, my pisarze chcemy wygrać). A prywatnie – niezmiennie! – chcę strzelić znowu gola Niemcom, jak to już zrobiłem w 2012 roku we Lwowie, podczas mistrzostw Europy pisarzy.

lp.pl / js


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.