romek
wtorek, 8 lipca 2014, 07:30

III liga / Stal Kraśnik już trenuje…

Wczoraj o godzinie 18:00 na bocznej płycie stadionu MOSiR pojawili się podopieczni Dariusza Matysiaka(foto) na pierwszym treningu przed sezonem 2014/15.

Wśród trenujących nie było żadnych nowych twarzy, które pojawią się na zajęciach na początku przyszłego tygodnia. W licznej grupie trenujących było sporo juniorów, którzy w okresie przygotowawczym dostana szansę na na pokazanie swoich umiejętności.

Brakował jednak kilku zawodników. Daniel Szewc pojawi się na zajęciach w poniedziałek. Tomek Ryczek zdecydował się na wyjazd do pracy za granicę, a Filip Drozd przebywa na zajęciach w Niecieczy. Nie było również na zajęciach Witalija Melnychuka i Maksa Bolkita. Ten pierwszy zgłaszał chęć zmiany barw klubowych, ale obecnie klub nie ma wiążących informacji co do dalszych działań Witka. Maks powinien pojawić się na zajęciach już w tym tygodniu.

W środę Stal rozegra pierwszy sparing. O godzinie 18:00 (godzina może ulec zmianie) w Kraśniku pojawi się drugoligowiec z Puław. Zapraszamy na stadion!

stalkrasnik.pl/JacekN


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.