romek
wtorek, 8 lipca 2014, 22:12

Mundial 2014 / Dzień dwudziesty ósmy * BRAZYLIA PŁACZE!!! Siedem minut, które wstrząsęły światem!

To co się stało w 7  (20 – 27) minut po rozpoczęciu meczu skomentowaliście dla nas krótko: Nokaut… – To nie do uwierzenia… – Masakra… – Niemiecki walec rozjachał kanarków… – Co się dzieje – Odchodzę od ekranu… – Okrutny sport… Mueller zawsze będzie Muellerem… Brazylia zatopiona we  łzach…Trauma…

Można się było spodziewać nawałnicy gospodarzy, ale nikt się nie spodziewał, że Niemcy zastosują taktykę, jaką często stosuje się w A klasie. Nagły atak, pełne zaskoczenie, pełna kontrola!

Półfinału mundialu nie da skomentować słowami, wymiernie obiektywnym wnioskiem, nie można skonstruować chytrych sentencji. Nie można zbudować intelektualnych wniosków. Oddać się akademickim duskursom.

– Piłka to taka prosta gra – mawiał Kazimierz Górski. – Wystaczy strzelić o jedną bramkę wiecej niż rywal…

Niemcy wygrali 7:1!

lp.pl/hs


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.