romek
poniedziałek, 7 lipca 2014, 05:57

III Roztoczański Turniej drużyn policyjnych / Najlepsi stróże prawa z Opola Lubelskiego

5  lipca 2014 r  odbył się III Roztoczański Turniej drużyn Policyjnych. W turnieju udział wzięło 11 drużyn podzielonych na trzy grupy. Mecze odbywały się na  dwóch boiskach o wymiarach 30x 50 metrów. W wyniku rozegranych meczów eliminacyjnych do półfinałów awansowały drużyny KPP z  Kraśnika, Opola Lub., Tomaszowa Lub. oraz Biłgoraja.

W meczach  półfinałowych KPP Opole Lub. pokonało po dramatycznym spotkaniu dopiero po rzutach karnych 7-6 (wynik  w regulaminowym czasie 3-3), KPP Biłgoraj, natomiast KPP Kraśnik pokonał 3-0 KPP Tomaszów Lub.

W meczu o III miejsce KPP Biłgoraj wygrał 4-2 z KPP Tomaszów Lub.

Mecz finałowy zdominowali policjanci KPP Opole Lub., którzy pewnie bo 5-0 pokonali kolegów z KPP Kraśnik – po trzech bramkach najlepszego zawodnika Pawła Saka. Królem strzelców został Marcin Solis z KPP Opole Lub.

Nagrody dla zwycięzców wręczał Jan Rybak – przewodniczący NSZZ Policjantów w Biłgoraju (organizator turnieju).

Uczestnicy turnieju dziękują organizatorom za bardzo miłą i sprawną organizacje. 

JB


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.