romek
sobota, 5 lipca 2014, 10:45

Radzyń Podlaski / Trudna decyzja Michała!

Obowiązki zawodowe nie pozwalają mi niestety na dalsze prowadzenie strony i zmuszają do rezygnacji z działalności w redakcji.

Serdecznie dziękuję Zarządowi Klubu, trenerom, piłkarzom, kolegom z zespołu redakcyjnego i innym osobom, z którymi miałem przyjemność współpracować w ciągu minionych lat na łamach portalu. Jednocześnie mam nadzieję, że serwis będzie nadal dostarczał kibicom wyczerpujących informacji i pozostanie multimedialną wizytówką Orląt.

Michał Szczygielski (foto)

orleta-spomlek.pl

***

PS. Michał Szczygielski to jeden z pierwszych i najważniejszych dziennikarzy w historii portalu lubelskapilka.pl. (faktycznie jego współtwórca).  Dał się poznać jako obiektywny reporter i komentator, kiedy trwał spór co do uczciwości miejsca rozegrania finału Pucharu Polski w 2007 roku, kiedy grały zespoły Orląt Radzyń Podlaski i Startu Krasnystaw. Jako mieszkaniec Radzynia podważył uczciwość takiej decyzji.  Michał – rozumiemy, że kariera naukowa jest najważniejsza. 

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.