romek
piątek, 4 lipca 2014, 11:37

Złoty gol sezonu 2013-2014 / Paweł KOSIDŁO (Włókniarz Frampol) – Wślizgiem…

Jak już pisaliśmy latem będziemy przypominać najważniejsze chwile w walce o ligowe promocje. Chcemy to robić w rubryce P – r – o – f – i – l e, 3:3 i „Złoty gol sezonu”.
 
Z góry dziękujemy za kontakt z nami i opowieści z pola karnego. Dzisiaj kolejny bohater ważnej bramki w sezonie – Paweł Kosidło.
 
***
 
= Od kiedy grasz w pierwszym zespole Włókniarza Frampol?
 
= Pierwszy sezon…Rozpoczynałem w Turobinie w wieku 12 lat u trenera Bartłomieja Kowalika, który mnie wiele nauczył.
 
= I od razu awans – w dodatku przypięczetowałeś sukces…
 
= Awans mieliśmy już wcześniej tylko – nie wiadomo było tylko z którego miejsca, z pierwszego czy drugiego.  Moja bramka tylko przypieczętowała pierwsze miejsce.
 
= Jak padła?
 
= To bylo przy stanie 2:2  meczu z Orłem Tereszpol. Piłkę podawał nasz najlepszy snajper – Rafał Swatowski. Uderzył tak na piąty metr po ziemi, ja wbiegłem z 16 metra – ze wślizgu uderzyłem piłkę wyprzedzając bramkarza. Chyba – wcześniej raz w życiu strzeliłem taką bramkę w juniorach w Turobinie
 
= Czy masz piłkarski wzor?
 
= Raul Gonzalez.
 
= Powodzenia w V lidze.
 
lp.pl / pk

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.