Reprezentacja ChOZPN – Wołyń Łuck (I liga Ukrainy) 0:8 « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
czwartek, 3 lipca 2014, 08:08

Reprezentacja ChOZPN – Wołyń Łuck (I liga Ukrainy) 0:8

Kombinowana reprezentacja Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożenj przegrała w meczu towarzyskim z Wołuniem Łuck. W pierwszej połowie zespół ChOZPN reprezentowala drużyna gospodarzy meczu Włodawianka, która dotrzymywał kroku rywalom tracąc tylko jednego gola.

Po przerwie zagrała kadra ChOZPN z brmkarzem Kozłowskim z Kłosa, Ziarkowskim ze Sparty i Krystianem Mroczkiem z Victorii. Nie było już tak znośnie. Pierwszoligowiec z Ukrainy wygrał w sumie 8:0.

W składzie Wołynia w minionym sezonie znajdował się m.in. Michel Babatunde, uczestnik w barwach Nigerii właśnie trwających Mistrzostw Świata w Brazylii.