romek
czwartek, 3 lipca 2014, 08:08

Reprezentacja ChOZPN – Wołyń Łuck (I liga Ukrainy) 0:8

Kombinowana reprezentacja Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożenj przegrała w meczu towarzyskim z Wołuniem Łuck. W pierwszej połowie zespół ChOZPN reprezentowala drużyna gospodarzy meczu Włodawianka, która dotrzymywał kroku rywalom tracąc tylko jednego gola.

Po przerwie zagrała kadra ChOZPN z brmkarzem Kozłowskim z Kłosa, Ziarkowskim ze Sparty i Krystianem Mroczkiem z Victorii. Nie było już tak znośnie. Pierwszoligowiec z Ukrainy wygrał w sumie 8:0.

W składzie Wołynia w minionym sezonie znajdował się m.in. Michel Babatunde, uczestnik w barwach Nigerii właśnie trwających Mistrzostw Świata w Brazylii.

lp.pl

= Fotoreportaż Krzysztofa Skibińskiego – https://plus.google.com/106389583744233197366/posts/TJWFJn6gmaQ


Komentarze do 'Reprezentacja ChOZPN – Wołyń Łuck (I liga Ukrainy) 0:8' (2)
  • Anonim5 lat temu Bezpośredni link

    Kiedy Wlodawianka zaczyna treningi?

  • kibic5 lat temu Bezpośredni link

    to ma byc reprezentacja chozpn?kpina. dlaczego wlodawianka a nie inny klub?

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.