romek
czwartek, 3 lipca 2014, 10:40

MUNDIAL 2014 / Dzień dwudziesty pierwszy, dwudziesty drugi… * Argentyna – Szwajcaria 1:0 * Belgia – USA 2:1 * Panowie z FIFA! Tak się nie da!

Argentyna – Szwajcaria 1:0. Jeszcze raz świat zobaczył co jest wart Leo Messi. Po meczu z dobrywką jest jak koszykarz, który wrzuca decydującą piłke z poowy boiska. Z analitycznej kalkulacji wychpodzi mi, że piłka się tajk wyrównała, iz wkrótce meczów z dogrywkami będzie multum. Obawiam się bardzo o zdrowie zawodników.

Belgia – USA 2:1.  I znów dogrywka. Dramat Amerykanów… Belgowie podtrzymali status „Czarnego konia”. Reszta jak wyżej, pluis fenomenalny mecz brmkarza USA. To był „brazylijski trans w szesnastce”…

Mnie dogrywki zmogły – po północy nie wytrzymałem, usnąłem,… Szkoda.

Ciekawy jestem jak zagrają – drużyny które grały dogrywki – w półfinałach (?). Panowie z FIFA – na dłuższą metę tak sie nie da. Gdzieś jest kres ludzkiej wytrzymałości! Czyżby spełnił się czarny sen – ćwierćfiał z dogrywką, połfinał z dogrywką, finał z dogrywką… A możliwe, że i z karnymi.

lp.pl / pk

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.