romek
środa, 2 lipca 2014, 04:49

LZPN z szansami na medal w Pucharze Deyny

Reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 1998/99 zachowała szanse na brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W drugim meczu finałowego turnieju Pucharu Deyny rozgrywanego w Nowej Rudzie i Wałbrzychu zremisowała ze Śląskim ZPN-em 3:3. Wszystkie bramki strzelił Przemysław Ilczuk z Piłkarskich Nadziei Motoru Lublin.

W pierwszym spotkaniu LZPN przegrał z Mazowszem 0:1. W środę w ostatnim meczu grupowym nasi młodzi piłkarze zmierzą się z Kujawsko-Pomorskim ZPN-em i jeśli wygrają to zagrają o brązowy medal. Pod warunkiem, że Śląsk nie wygra z Mazowszem różnicą większą niż dwóch bramek.

ar / radio.lublin.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.