romek
wtorek, 1 lipca 2014, 09:19

WŁODAWA / Wołyń Łuck zagra z reprezentacją ChOZPN!

W środę we Włodawie dojdzie do ciekawej konfrontacji piłkarskiej. Reprezentacja ChOZPN zagra z Wołyniem Łuck.

Wołyń Łuck to trzynasta drużyna ukraińskiej Premier-lihi minionego sezonu.

To miejsce zapewniło Wołyniowi utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. W jednej z ostatnich kolejek piłkarze z Łucka przegrali u siebie z mistrzem Ukrainy Szachtarem Donieck 0:2, a obie bramki zdobył Adriano. Obecnie szkoleniowcem Wołynia jest Witalij Kwarciany, a swego czasu w latach 1992 – 1994 trenerem był znany chełmskim kibicom Roman Pokora, który prowadził Granicę Chełm w II rundzie III ligi sezonu 1996/1997. W kadrze Wołynia oprócz Ukraińców znajduje się dwóch Rumunów, dwóch Brazylijczyków, Nigeryjczyk, Serb i Izraelczyk. Mecz zapowiada się więc bardzo interesująco. Za skompletowanie i przygotowanie reprezentacji ChOZPN odpowiedzialni są trenerzy Tomasz Wieczorek, Piotr Moliński i Marek Drob. Z pewnością nie będzie to łatwy mecz dla chełmskich zawodników, bo przecież poziom wytrenowania i różnica klas rozgrywkowych mówią same za siebie, ale z punktu widzenia atrakcyjności przeciwnika to będzie to ciekawe doświadczenie dla naszych futbolistów.

Już dziś zapraszamy wszystkich fanów futbolu. Najprawdopodobniej mecz rozpocznie się o godzinie 17-stej. Kibice mogą być spokojni, bo w ten dzień piłkarze na mundialu w Brazylii nie grają, więc nic nie stoi na przeszkodzie by zobaczyć mecz we Włodawie.

expressonline.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.