romek
wtorek, 1 lipca 2014, 16:48

MUNDIAL 2014 / Dzień dziewiętnasty, dwudziesty… Francja – Nigeria 2:0 * Niemcy – Algieria 2:1 * Gola dla Nigerii sędzia mógł uznać i nie!

Kolejne ćwierćfinały zgodnie z planem, ale emocje budują rywale. Mecze wyrównane, jednak przychodzi do rozstrzygnięcia wygrywają ci, którzy powinni wygrać!

Francja – Nigeria 2:0. Faworyci wygrywają już tylko dzięki sile kontrowersji po coraz większej liczbie kontrowersyjnych decyzjach arbitrów. Linia spalonego liczona jest już na centymetry, a ocena zależy od sędziów i …od telewizyjnych komentatorów i ekspertów. Cytat: – Gola dla Nigerii sędzia mógł uznać i nie uznać. Obie decyzje świat by przyjął. Nie uznał na korzyść Francji! A mecz mógł potoczyć się inaczej. Ciekawa relatywizacja…

Niemcy – Algieria 2:1. Nie było zemsty po 30 latach! Mordercza dogrywka była emocjonalnie świetnym widowiskiem, ale jeszcze raz niemiecki walec był lepszy. Wielu ekspertów twierdzi, że Niemcy powinni przegrać.

pk / lp.pl

 

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.