romek
wtorek, 1 lipca 2014, 07:46

Ceny biletów na mecze GÓRNIKA Łęczna!

Działacze Górnika Łęczna ustalili ceny biletów oraz karnetów na rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy. Dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia obejrzą mecze za symboliczną złotówkę, a najtańszy bilet normalny na mecze łęcznian będzie kosztował jedyne 10 zł. Najtańsze karnety, które pozwolą zobaczyć m.in. hitowe mecze z Wisłą i Legią będzie można nabywać już od 60 zł.

Aby oglądać mecze Ekstraklasy na stadionie w Łęcznej należy posiadać Kartę Kibica (koszt 10 zł), która od tego sezonu będzie obowiązkowa. Można ją wyrobić od poniedziałku do soboty w godzinach 10-18 w kasie nr 1, a od 7 lipca również przez Internet.

Osoby, które nie chcą wyrabiać Karty Kibica muszą liczyć się z koniecznością zrobienia zdjęcia w kasie oraz nawet dwukrotnie większym wydatkiem w przypadku jednorazowego spotkania.

Ceny biletów są tak skonstruowane, aby zachęcić fanów do nabywania wejściówek przez Internet lub w przedsprzedaży. W dniu meczu przy kasie trzeba będzie zapłacić więcej – o odpowiednio 5 zł za bilet ulgowy i 10 zł za bilet normalny. Bilety na spotkania z Wisłą Kraków, Legią Warszawa, Śląskiem Wrocław i Lechem Poznań będą droższe o 10 zł w stosunku do ceny nominalnej.

Na trybunie C powstanie tzw. sektor rodzinny (sektory 0 i 1 trybuny C). To blisko 700 miejsc przeznaczonych dla rodzin z dziećmi. Sektory 2, 3 i 4 na trybunie B będą przeznaczone dla kibiców, chcących uczestniczyć w zorganizowanym dopingu.

Bilety ulgowe przysługiwać będą dzieci i młodzieży uczącej się, która posiada ważną legitymację i nie ukończyła 26. roku życia, seniorom powyżej 60. roku życia, kobietom oraz osobom niepełnosprawnym.
Karnety są w sprzedaży od 30 czerwca w kasach klubu, oraz w punkcie zewnętrznym w SportXL Łęczna (ul. Polna 1). Od 7 lipca będzie można nabywać je również przez Internet oraz w SportXL Lublin (ul. Tomasz Zana 19, CH E.Leclerc).

Więcej szczegółów na temat cen oraz dystrybucji biletów i karnetów znajduje się na oficjalnej stronie klubu z Łęcznej – gornik.leczna.pl.

dziennikwchodni.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.