romek
wtorek, 1 lipca 2014, 09:45

Andrzej KOPRUCHA (członek zarządu Hetmana Żółkiewka) dla Dziennika Wschodniego: – ICAR nam pomoże

Długo wałkował się temat występów Hetmana Żółkiewka w III lidze, bo brakowalo pieniędzy. Wczoraj decyzja zapadła. Dzisiejszy Dziennik Wschodni pisze.

– Nasz główny sponsor, którym jest firma Icar z Krakowa, postanowił wyłożyć brakującą kwotę na występy w III lidze. Dlatego nie martwimy się już o budżet – tłumaczy Andrzej Koprucha.

Icar to istniejąca na rynku od 23 lat fabryka ram. Produkuje m.in. ramki do zdjęć, lustra, antyramy i obrazy. Na swojej stronie internetowej chwali się tym, iż jest „największą fabryką ram i antyram w Europie Środkowej”.

– Jej właścicielem jest nasz były piłkarz, człowiek pochodzący stąd, prawdziwy zapaleniec piłki nożnej – podkreśla Koprucha.

Na rezygnację Hetmana z awansu liczyli w Lubartowie, bo wówczas to Lewart jako wicemistrz rozgrywek wszedłby do III ligi. W tej sytuacji drużyna trenera Grzegorza Białka będzie musiała obejść się smakiem.

– Teraz najważniejsze będzie zdanie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej dotyczące dopuszczenia do rozgrywek naszego obiektu. Nie zamierzamy wyprowadzać się poza Żółkiewkę – wyjaśnia kierownik Hetmana.

dziennikwchodni.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.