romek
poniedziałek, 30 czerwca 2014, 08:48

ZÓŁKIEWKA / Dziś decyzja o tym, czy zagrają w III lidze!?

Jak podaje Dziennik Wschodni, w Żółkiewce nie będzie większego niż było wsparcia finansowego dla piłkarzy. Mimo to, działacze i piłkarze są gotowi podjąć rękawice i zagrać w III lidze. Wydaje się to wręcz nieprawdopodobne, ale chęć sprawdzenia się w wyższej klasie – zwyciężyła. Ci ludzie piszą nadal swoją historię… Jeszcze niedawno zazdrościli inym silnego zespołu i pewnego miejsca w IV lidze,  także świetnych obiektów i pracy z juniorami – dziś mają drużynę, która osiągnęła sukcesy porównywalne z klubami z wielkich miast.

O tym, czy Hetman zapisze w swojej historii grę w III lidze zadecyduje – prawdopodobnie – dzień dzisiejszy. Wizytę na egzotycznie i malowniczo położonym obiekcie w Żółkiewce złożą działacze LZPN, którzy wskażą jakie poprawki należy poczynić, aby obiekt spełniał warunki gry w III lidze.

Już dzisiaj, piłkarskie województwo wyobraża sobie mecze Hetman Żółikiewka – Resovia Rzeszów i inne – z Motoprem, Avią,  Chełmianką…

Aby do jesieni.

rd / foto – gksorion.futbolowo.pl


Komentarze do 'ZÓŁKIEWKA / Dziś decyzja o tym, czy zagrają w III lidze!?' (1)
  • kiepski5 lat temu Bezpośredni link

    Hetman zagra w III lidze. Decyzja zapadła.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.