romek
poniedziałek, 30 czerwca 2014, 10:23

P r o f i l e / Marcel KOTWICA zagra w Puszczy Niepołomickiej

Niedawno informowaliśmy, że po półrocznym pobycie w Puszczy Niepołomice kraśniczanin będzie szukał dla siebie nowego klubu. Chciał grać dalej w I lidze lub powalczyć o ekstraklasę, a jego zespół spadł niestety do II ligi. Ostatecznie skorzystał jednak z propozycji przedłużenia umowy z klubem z Małopolski

– Puszcza zapewniła mi bardzo dobre warunki na okres 3 lat i zdecydowałem się zostać. Do tego wykupili mnie i w ten sposób uwolniłem się od SMS (SMS Łódź dod. red.) – komentuje swoją decyzję Marcel Kotwica.

 Kraśniczanin, który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w MUKS Kraśnik, ma być jednym z tych zawodników, który klubowi z Niepołomic pomoże w ciągu roku powrócić do piłkarskiej I ligi.

krasnik24.pl / Paweł Bieleń / Foto – Puszcza Niepołomice


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.