romek
niedziela, 29 czerwca 2014, 08:31

Puławy / Remis testowanych w Wiśle z Powiślakiem

Remisem 1:1 zakończyło się kolejne spotkanie sparingowe puławskiej Wisły. Tym razem testowani juniorzy wzmocnieni w pierwszej połowie Jakubem Zolechem w bramce i w polu Pawłem Jabkowskim, Arkadiuszem Maksymiukiem i Dawidem Pożakiem zagrali zdecydowanie lepiej, jednak kolejny raz młodym graczom zabrakło szczęścia i wykończenia akcji.

 Gola na wagę remisu zdobył klubowy junior Arkadiusz Drapsa (foto/e-pulawy.pl).

Zolech – Wrzesiński, zaw. testowany, Łakomy, Antoniak, Pożak, Jabkowski, Maksymiuk, Kalita, Drapsa, Górski oraz Paczuła, Ścibior, Nowak, Baranowski.

wislapulawy.pl

PS. Arkadiusz Drapsa jest wychowankiem Jedynki Krasnystaw.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.