romek
niedziela, 29 czerwca 2014, 15:12

Przemysław Tytoń wkrótce może trafić do Primera Division!

Przemysław Tytoń jest blisko wyrwania się z PSV Eindhoven. Polski bramkarz ma zostać wypożyczony do klubu z hiszpańskiej Primera Division!

Tytoń w minionym sezonie był tylko zmiennikiem Jeroena Zoeta w PSV Eindhoven. Rola rezerwowego polskiemu golkiperowi nie odpowiada i nie ukrywał on, że chętnie zmieni klub.

Po Tytonia według informacji podanych przez „Voetbal International” zgłosiło się Elche. Klub Primera Division jest bliski wypożyczenia byłego bramkarza Rody Kerkrade.

W sezonie 2013-14 Elche zajęło 16. miejsce w hiszpańskiej ekstraklasie. W bramce przeważnie stał 32-letni Manu Herrera, który zagrał w 30 spotkaniach. 9 szans dostał 2 lata starszy Tono.

futbol.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.